News

About us

ŚWIADCZONE USŁUGI

POŚREDNICTWO PRZY SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI INWESTYCYJNYCH

Oferujemy pomoc przy sprzedaży nieruchomości. Dzięki współpracy z działami analiz, marketingu i działem prawnym, zapewniamy sprawną i fachową obsługę przebiegu transakcji. Tworzymy strategie sprzedażowe oraz realizujemy kampanie marketingowe, które sprzyjają efektywnemu pozyskaniu klientów. Ponadto aktywnie rozwijamy własną sieć kontaktów, niezwykle istotną w naszej pracy. Branża nieruchomości to rynek szybko zachodzących zmian, a my jesteśmy do tego przyzwyczajeni.

POŚREDNICTWO PRZY KUPNIE I SPRZEDAŻY GRUNTÓW

Świadczymy profesjonalne usługi doradcze w zakresie nabywania nieruchomości. Naszą uwagę koncentrujemy przede wszystkim na wyselekcjonowaniu najatrakcyjniejszych gruntów. Reprezentujemy kupującego, optymalizujemy warunki transakcji. Dla naszych klientów przygotowujemy analizę opłacalności inwestycji, prowadzimy badania Due Diligence, ponadto pomagamy w uzyskaniu środków na sfinansowanie zakupu.

KOMERCJALIZACJA OBIEKTÓW BIUROWYCH, HANDLOWYCH ORAZ MAGAZYNOWO-LOGISTYCZNYCH

Zdajemy sobie sprawę ze złożoności procesu komercjalizacji obiektu. Aby sprostać oczekiwaniom stawianym przez klientów, pracujemy według sprawdzonych schematów. Przygotowujemy szczegółowy plan komercjalizacji powierzchni, który obejmuje analizę rynku, określenie grupy docelowej oraz plan działań marketingowych. Posiadamy duże doświadczenie w negocjacjach z potencjalnymi najemcami, równocześnie świadczymy usługi relokacji firm, rekomercjalizacji i renegocjacji umów najmu.

ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI KOMERCYJNYMI

O wartości nieruchomości w dużym stopniu świadczy jej gospodarz, a dokładnie sposób, w jaki gospodaruje swoją własnością. Każda nieruchomość to długoterminowa inwestycja, która przyniesie zakładane zyski, jeżeli będzie zarządzana we właściwy sposób. Nasza firma dąży do zachowania odpowiedniego standardu nieruchomości oraz dba o właściwy jej wizerunek. Posiadamy doświadczony dział zarządzania nieruchomościami komercyjnymi, który podnosi potencjał rynkowy zarządzanego obiektu, zwiększa zyski z nieruchomości oraz zmniejsza do minimum wszelkie niedogodności wynikające z faktu posiadania i konieczności zarządzania nieruchomością przez klienta.

DORADZTWO INWESTYCYJNE

Sposobów inwestowania jest wiele, ale niewiele z nich jest tak dochodowych, jak inwestowanie w nieruchomości. Jest to jedna z najlepszych i najbezpieczniejszych inwestycji. Jednak wysoką rentowność możemy osiągnąć tylko wtedy, gdy proces zakupowy poprowadzony jest z głową. Nasi doradcy potrafią dokonać właściwego wyboru nieruchomości, mogą również pomóc Państwu w jej wynajęciu oraz zapewnić usługi administracyjne na najwyższym poziomie.

PROCEDURY PRAWNO-ADMINISTRACYJNE

Problemy związane z uzyskiwaniem pozwoleń administracyjnych rodzą spore koszty, których każdy inwestor chce uniknąć. Posiadamy doskonałą znajomość procedur administracyjno-prawnych, jesteśmy w stanie zapewnić sprawną realizację powierzonych nam zadań. Prowadzimy ścisłą współpracę z odpowiednimi urzędami, zwłaszcza na rynku poznańskim. Dzięki doświadczeniu oraz dobrej znajomości lokalnego rynku, działamy skuteczniej od samych inwestorów, którzy z tym rynkiem nie są na stałe związani. Nasze usługi obejmują uzyskiwanie warunków zabudowy i pozwoleń budowlanych, uzgodnienia branżowe oraz nadzory.

OBSŁUGA PR I MARKETING

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w komunikacji marketingowej.
Na płaszczyźnie Public Relations przygotowujemy materiały prasowe (artykuły, newsy, wywiady) oraz zajmujemy się ich publikacją w mediach. Utrzymujemy kontakty z mediami, zajmujemy się również ich monitoringiem. Na płaszczyźnie komunikacji marketingowej prowadzimy kampanie reklamowe. Zajmujemy się kreacją logotypów, sloganów, nazw, opracowujemy księgi CI, tworzymy i drukujemy materiały marketingowe (foldery, ulotki, katalogi). Przygotowujemy również prezentacje multimedialne i wizualizacje.

Buildings
  • Buildings
  • Grunty
  • Wynajem

Contact

Kontakt:

Cezary Czerniejewski
cezary.czerniejewski@investberg.pl
tel. +48 502 106 050

Adres do korespondencji:
Investberg Property
Andersia Business Centre
pl. Andersa 7
61-894 Poznań